Daikin tepelné čerpadlo / klimazitácia vzduch-vzduch

Tepelné čerpadlo Daikin vzduch-vzduch je využiteľné pre vykurovanie aj chladenie, v podstate sa jedná o klimatizáciu. Ide o ideálnu formu vykurovania pre nové „zelené“ domy, kde môže nahradiť zastarané systémy elektrického vykurovania.

Nástenné klimatizácie Daikin dokážu v zime príjemne hriať a v lete naopak účinne chladiť. Sú tiché a oveľa účinnejšie ako mobilné klimatizácie. Navyše dokážu vzduch zbaviť alergénov a choroboplodných zárodkov. Dokážu tiež vzduch zvlhčovať alebo naopak vzduch prebytočnej vlhkosti zbaviť.

Tepelné čerpadlá / klimatizácie Daikin sú montážnym riešením vhodná pre rodinné domy aj byty. Pre rodinné domy sa lepšie hodí multisplitová varianta, teda varianta, keď jedna vonkajšia jednotka chladí alebo vykuruje vzduch vo viacerých miestnostiach pomocou pripojenia až 5 vnútorných jednotiek.

Do bytov môže byť vhodnejšie splitový systém, teda systém, kde je jedna vonkajšia jednotka napojená na jednu vnútornú. Vykuruje alebo chladí tak vzduch v jednej miestnosti.

Klimatizácie Daikin spĺňajú hodnotenie energetickej náročnosti A+++, majú jednoduchú inštaláciu a sú teda vhodným riešením pre nahradenie zastaraných elektrických systémov vykurovanie alebo pre nízkoenergetické domy.

Vnútorné jednotky sa delia podľa umiestnenia na nástennú montáž, parapetné jednotky alebo modernú montáž jednotky do podhľadu, kde sú viditeľné len vetracie otvory.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom vhodného výberu aj kompletné montáže. Máme mnohoročné skúsenosti s montážou tepelných čerpadiel a klimatizácií Daikin po celom Slovensku.

Chcem nezáväznú cenovú kalkuláciu.

Máte záujem o tepelné čerpadlo Daikin alebo potrebujete poradiť? Radi vám poradíme a zadarmo pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Napíšte nám a ozveme sa vám späť do 48 hodín.


    *položka je povinná